021 22254005
ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

مزایایی از آیفون تصویری که شاید تا حالا نمی دانستید

بدون شک حفظ امنیت، دغدغه همه ما در این روزهاست و نگرانی ما از بابت این موضوع، به دلیل سرقت هایی است که مرتبا صورت می گیرد و اخبار آن توسط نیروهای پلیس گزارش می شود. بنابراین، مهم است که شما سیستم باز کردن درب های ورود و خروج خود را به روز کنید تا از اتفاقات این چنینی در امان باشید. مفیدترین سیستمهایی که می توانند به عنوان کنترل کننده ورود و خروجدر نظر گرفته شوند،آیفون های تصویری می باشند.
روند کار سیستم ورود و خروج چیست؟
پس از انجام فرآیند نصب، هنگامی که یکفرد دکمه پنل را فشار می دهد، تصویری از او در صفحه LCD نمایشگر، منعکس می شود. این به صاحبخانه کمک می کند تا درک بهتری از فردی که پشت در ایستاده است و منتظر ورود است، داشته باشد. این سیستم های کنترل ورود و خروج، با ویژگی قابلیت مکالمه صوتی همراه هستند. 
تعمیر آیفون تصویری
بسیاری از آیفون های تصویری، از قابلیت ضبط فیلم نیز برخوردار هستند. یعنی از افرادی که به درب منزل شما آمده اند و در آن تایم، شما در منزل حضور نداشتید، فیلم تهیه می شود و یا می توانید این قابلیت را برای تمام اوقات فعال کنید تا در زمانی که احتیاج به ویدیو چک دارید، این تصاویر را از دست ندهید. 
در آیفون های تصویری، هر دو شخص (شخص داخل منزل و خارج منزل) توانایی شنیدن و گوش دادن به صورت همزمان را دارند. 
آیا با آیفون تصویری، مشکل دید در شب داریم؟
وجود چراغ های مادون قرمز در طراحی این آیفون ها، این امکان را به شما می دهد که دید واضح و روشنی را در هنگام شب پیدا کنید.
درادامه مطلب، می توانید اطلاعات مربوط به مزایای استفاده از آیفون تصویری را ببینید.
ایمنیبیشتر
بدون تردید، دلیل اصلی انتخاب آیفون های تصویری برای کنترل ورود و خروج ساختمان، افزایش امنیت است. با استفاده از آیفون های تصویری، می توان هویت افراد را تشخیص داد و خطر احتمالی را در پشت درب یا درهای قفل شده ارزیابی کرد و این بدان معناست که اگر 100٪از هویت شخص پشت درب مطمئننیستید؛ هرگز نباید خودتان از نظر جسمی در معرض خطر قرار دهید.
ادغام با سایر سیستم های امنیتی
یکی دیگر از مزیت هایاستفاده از آیفون های تصویری، مربوط به سیستم های کنترل دسترسی پیشرفته و ارتباطات ویدیویی است. آنها می توانند با سایر سیستمهایامنیتی موجود در ساختمان ترکیب شوند. می توان این ساختار را طوری تنظیم کرد که بتوانید از دوربین های امنیتی دوربین مدار بسته تصویر را پردازش کنید و بر روی مانیتور ویدیویی این آیفون ها، نمایش دهید.
مشاهده از راه دور
آسفون های تصویری پیشرفته به شما این امکان را می دهند تا همه اتفاقات را در پشت درب ورودی خود مشاهده کنید و و پس از اطمینان از هویت شخص، درب را بگشایید بدون اینکه مسیری را طی کنید.  با توجه به اینکه قابلیت اتصال بی‌سیمنیز به این آیفون ها وجود دارد، می توانید از طریق گوشی تلفن همراه، تبلت یا حتی لپ تاپ، اقدام به گشودن درب کنید.
تعمیر آیفون تصویری
ارتباط بین اتاق ها
می توان آیفون های تصویری را در اتاق های یک اداره یا حتی یک خانه نصب کرد. بنابراین می توانید از آنها برای برقراری مکالمه با سایر همکاران و اعضای خانواده تان (مثل اتاق نوزاد) در سایراتاق ها بهره ببرید. 
ارتباطات داخلی منازل و ادارات، به شما امکان می دهد تا به طور واضح و بدون زحمت با سایر افراد ارتباط و مکالمه داشته باشید. 
حفظ سوابق و تصاویر
آیفون های تصویری جدیدتر، همچنین می توانند تصاویر و ویدیوهایی را ضبط کنند. بنابراین می توانید ضبط را در هر مرحله ارزیابی کنید تا بازدیدکنندگان را بشناسیدو یا اثبات ورود غیرمجاز را بدست آورید.
تعمیر جک درب پارکینگ
آیفون تصویری در کجا نصب می شود؟
پنل آیفون تصویری در قسمت کناری درب ثابت شده است؛ به گونه ای که فردی که در آن منطقه ایستاده است را می‌توان کاملا واضح مشاهده کرد. در قسمت کناریآن، دستگاه میکروفون تقسیم صوتی دوگانه قرار گرفته است. نمای بیرونی کوچهنیز از طریق دستگاه نصب شده در داخل خانه قابل مشاهده است. مانیتورLCD در قسمت داخلی منزل کنار درب ثابت است. به عنوان مثال، یک نفر زنگ می زند؛ سنسور ارتباط اجازه می دهد تا دوربین فیلمبرداریآیفون، تصویر شخص بیرونی را نمایش دهد و شما را از وجود او آگاه کند.
نکته: اکثر سیستم ها با دستگاه ضبط همراه هستند که در ضبط تصویر برای مشاهده بعدی کمک می کند.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد.