021 22254005
ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

ویژگی های یک آیفون تصویری خوب

امنیت خانه شما همیشه مورد توجه شماست. آیفون های تصویری چشم و گوش اضافی شما برای محافظت و مراقبت از خانه شما هستند. شما همیشه می دانید چه کسیو با چه هدفی پشت درب منزل شماست، حتی اگر دور باشید. ویژگی های پیشرفته امروز باعث می شود که امنیت شما هنگام ورود یک شخص جدید به خانه تان تضمین شده باشد و تا از هویت شخص پشت درب مطلع نشدید، درب را باز نکنید.
ویژگی های ایفون تصویری خوب
پیش از اینکه محصولی را خریداری کنید، ابتدا به بررسی ویژگی ها و امکانات آن می پردازید. برای شما مهم است که محصول خریداری شده چه آپشن هایی دارد و تا چه اندازه به شما در رفع نیازتان کمک می کند. یک سری ویژگی های عمومی وجود دارد که حداقل های لازم برای یک آیفون تصویری خوب است. ما در این مقاله به بررسی برخی از این ویژگی‌ها می پردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. 
1. نصب آسان
نصب آسان یعنی حتی کسانی هم که نصاب حرفه ای نیستند، از پس انجام این کار بر بیایند. بسیاری از آیفون های تصویری، برای نصب شان، نیاز به سخت افزار خاصی دارند و پیش از شروع نصب، بایستی برق خانه تان را از کنتور قطع کنید. 
2. وضوح عالی
یک آیفون تصویری خوب ، تصاویر را با کیفیت HD نشان می دهد. برای ضبط واضح شما حداقل به یک آیفون تصویری با کیفیت 720p تا 1080pنیاز خواهید داشت. البته این در حالیاست که بعضی از دوربین ها دارای وضوح بالاتری مانند 2k هستند.
3. اعلان های فعال
یکی از مهمترین ویژگی هایی که در ک آیفون تصویری خوب به آن نیاز دارید، اعلان های فعالیت است. این امر به شما امکان می دهد در صورتی که کسی جلوی دید چشمی آیفون را گرفته باشد و قصد سرقت دارد، به شما هشدار دهد. به طور کلی، شما قادر خواهید بود تا فیلم هایزمان جاری را به صورت مستقیمدر محدوده ی جلوی درب منزل تان مشاهده کنید و قابلیت ضبط آن ها را نیز داشته باشید. 
4. گزینه های ذخیره سازی
هنگام انتخاب آیفون تصویری خوب برای خانه تان، به دنبال گزینه های ذخیره سازی موجود باشید. آیا می خواهید فیلم های شما به صورت محلی در کارت SD ذخیره شود؟ آیا می خواهید فضای ابری داشته باشیدیا به هر دو دسترسی دارید؟ بسیاری از شرکت ها دسترسی به فضای ذخیره سازی ابری را بایک دوره آزمایشی رایگان و برنامه های اشتراک فراهم می‌کنند. 
ویژگی های آیفون تصویری
5. انتقال صدا دو طرفه
با این ویژگی، به صورت همزمان صدای شما به شخص و صدای شخص به شما، بدون کوچکترین اختلالی انتقال می یابد. بنابراین می توانید به سادگی با آن ها ارتباط برقرار کنید و صدایشان را بشنوید.
6. دید در شب
اطمینان حاصل کنید که می توانید شب ها نیز تصویر اشخاص پشت درب را به وضوح مشاهده کنید. ویژگی های برش لبه مانند دید در شب رنگی و چراغ هایLED باعث می شود پس از تاریک شدن هوا نیز، تا چند متر آن طرف تر از محدوده جلوی منزل تان را ببینید.
در صورتی که نیاز به خرید آیفون تصویری و یا تعمیر آیفون تصویری دارید ، می توانید با کارشناسان تهران ایمن تماس بگیرید.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .