ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

تعمیر آیفون تصویری

قبلا از اینکه بخواهیم درباره آیفون تصویری و تعمیرات آیفون تصویری توضیح دهیم ، چنانچه نیاز به تعمیر آیفون تصویری دارید ، می توانید با شماره 02144557008 تماس بگیرید .
تعمیر آیفون تصویری

روند سفارش خدمات نصب و تعمیرات آیفون تصویری

تهران کلان شهری است که شما برای دسترسی به خدمات مختلف باید مسافت زیادی را طی کنید. اما، ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم و شما در هر منطقه ای از تهران که باشید، ما تعمیرکاری در همان منطقه را به شما معرفی می کنیم. پس نگرانی از بابت پیدا کردن نصاب و یا تعمیرکار نخواهید داشت و دیگر مجبور نیستید روزها و ساعات بسیاری را در انتظار تعمیرکاران بدقول بگذرانید!
کافیست تنها با شماره 02144557008 تماس بگیرید تا کمتر از دو ساعت در هر منطقه از تهران، تعمیرکار تهران ایمن در محل شما حاضر شود.

نصب و تعمیر برندهای معروف آیفون تصویری

نصب و تعمیر برندهای معروف آیفون تصویری نیاز به تعمیرکاران و نصابانی دارد که در این زمینه تجربه و سابقه کافی داشته باشند. افراد تازه کار نه اینکه از پس انجام تعمیر بر نیایند، اما گزینه مناسبی برای تعمیر برندهای معروف نیستند و ممکن است از پس حل این مشکل بر نیایند. در این حالت شما مجبورید کار خود را به فرد دیگری بسپارید و هزینه ای مازاد نیز پرداخت کنید. پس بهتر است پیش از انتخاب نصاب و تعمیرکار، همه موارد مهم را در نظر بگیرید و کار خود را به یکی از آن ها بسپارید. برندهای آیفون تصویری بسیار متنوع اند و هر کدام از آن ها قابلیت ها و ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند. سعی کنید هنگام خرید محصولی را انتخاب کنید که شامل خدمات پس از فروش باشد و قطعات آن به فراوانی در بازار یافت شود.

انواع ایرادات شایع آیفون تصویری

عمده مشکلاتی که در عملکرد آیفون تصویری شما نقص ایجاد می کند، مربوط به سیم کشی برق ساختمان است که حل کردن آن معمولا وقت بسیاری می طلبد. اما همه مشکلات نیز به سیم کشی ساختمان مربوط نمی شود. در ادامه مطلب به ذکر شایع ترین مشکلات در آیفون تصویری می پردازیم. این موارد را با دقت بخوانید. به احتمال زیاد، مشکل شما هم در همین لیست می باشد. 
۱. صفحه کاملا سیاه شده و هیچ تصویری نشان داده نمی شود. 
۲. تصویر افراد در آیفون به درستی نمایش داده نمی شود. 
۳. عدم انتقال صدا (صدای زنگ آیفون از بیرون منزل شنیده می شود ولی درون منزل نه) 
۴. تصویر برفکی است. 
۵. تصویر پرش دارد. 
۶. صدای ناهنجاری (مانند خش خش) از گوشی آیفون شنیده می شود.
۷. در باز کن کلیه واحدهای ساختمان از کار افتاده است.

هزینه و اجرت نصب آیفون تصویری

ممکن است کار ساختمان شما به تازگی تمام شده باشد و هیچ سیم کشی داخلی انجام نشده باشد. در این صورت نصاب آیفون تصویری علاوه بر هزینه نصب، هزینه سیم کشی و متریال استفاده شده را از شما درخواست می کند. اما اگر بستر سیم کشی شما فراهم باشد، شما تنها هزینه نصب را خواهید پرداخت. ما در تهران ایمن سعی می کنیم  ، مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت را همزمان به مشتریان خود ارائه دهیم.

هزینه و قیمت تعمیرات آیفون تصویری

همانطور که می دانید ، مشکلاتی که در آیفون های تصویری به وجود می آید متفاوت است و حل کردن برخی از آن ها، نیازمند تعویض قطعات هم می باشد. برخی از این تعویض ها جزئی هستند ولی در برخی موارد شما مجبورید برد آیفون را به کلی عوض کنید و یا به یک پنل جدید نیازمندید. مثلا در برخی از موارد قطعی صدا و تصویر به دلیل سوختگی برد است و برد باید کاملا عوض شود. 
همچنین اگر در عملکرد دکمه ها اختلالی به وجود آید، شما باید به فکر یک پنل جدید برای آیفون تصویری خود باشید. 
نکته دیگری که حائز اهمیت است این است که، جبران خسارت خرابی قطعات در هر برند، با برند دیگر متفاوت است و نمی توان انتظار داشت که هزینه تعمیر آیفون تصویری پاناسونیک با آیفون تصویری تابا برابر باشد. بنابراین این مقایسه درستی نیست که ما بدون دانستن برند محصول دیگر، هزینه تعمیر آن دو را با هم مقایسه کنیم و فکر کنیم که مبلغی بیش از هزینه دستمزد واقعی پرداخته ایم. در صورت نیاز برای اطلاع از هزینه حدودی تعمیر آیفون تصویری خود می توانید با شماره 02144557008 تماس بگیرید.
هزینه ی تعمیر آیفون های تصویری آنالوگ را نیز نمی توان به صورت دقیق بیان کرد چرا که بستگی به مشکل پیش آمده دارد. اگر خرابی آیفون در اثر خرابی برخی از قطعات آن باشد، هزینه ی تعمیرات به دلیل نصب قطعات جدید بیشتر می شود. اما اگر خرابی آیفون به دلیل قطعی یک یا دو سیم در داخل آن باشد، هزینه ی تعمیر پایین تر می شود.

درخواست تعمیرکار آیفون تصویری در محل

در صورت نیاز به مشاوره و یا تعمیرکار برای تعمیرات آیفون تصویری خود ، می توانید با شماره  02144557008  تماس بگیرید . کارشناسان تهران ایمن به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما می باشند .
پس از تماس با تهران ایمن و درخواست تعمیر آیفون تصویری و انجام تعمیرات توسط کارشناسان ما، می توانید میزان رضایت خود را از نحوه برخورد، نطم کاری و میزان تخصص تعمیرکار به بخش امور مشتریان تهران ایمن بیان نمایید. نظرسنجی ما از مشتریان مان، بر اساس سوالاتی انجام می شود که مشخص می کند آن تعمیر کار در چه موارد ضعف و یا قوت داشته است. این سوالات شامل موارد زیر است: 
آیا تعمیرکار شما سر زمان هماهنگ شده در محل حضور پیدا کرد؟
نحوه برخورد ایشان چطور بود؟ آیا خوش قول، منظم و اجتماعی بود؟
آیا تعمیرکار و یا نصاب شما، مهارت و تخصص لازم را برای حل مشکل دارا بود؟ 
آیا تعمیرکار آیفون شما مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کرد؟ 
هزینه دریافتی معقول و مناسب بود و یا احساس می کنید مبلغ گفته شده بیش از حد متعارف می باشد؟ 
آیا نصاب و تعمیرکار مورد نظر، پس از انجام تعمیرات لازم محل کار خود را نظافت کرد؟ 
آیا در زمان پایان کار، فاکتوری از ریز سرویس های ارائه شده و متریال استفاده شده به شما ارائه گردید؟

خدمات نصب و تعمیرات آیفون تصویری

شما برای نصب و یا تعمیرات آیفون تصویری خود می توانید با تهران ایمن تماس بگیرید.  تعمیرکاران تهران ایمن با حاضر شدن در محل، عمل عیب یابی و یا نصب را انجام می دهد .
خدمات نصب و آیفون تصویری شامل موارد زیر است: 
تعویض و تعمیر قطعات برد 
تعویض و تعمیر پنل آیفون
تعویض و تعمیر لامپ تصویر
اصلاح در سیم کشی و برطرف کردن مشکل قطعی
برطرف کردن مشکل صدای ممتد زنگ آیفون
برطرف کردن صدای ناهنجار در آیفون
برطرف کردن مشکل پرش تصویر و یا تصویر برفکی
در صورت وجود هر کدام از ایرادات ذکر شده می توانید با شماره 02144557008 تماس بگیرید.

انواع آیفون تصویری

از نظر نوع کارکرد آیفون های تصویری به دو دسته آیفون تصویری آنالوگ و آیفون تصویری دیجیتال  تقسیم می شوند. 
تعمیرات آیفون تصویری آنالوگ
آیفون های تصویری آنالوگ در ساختمان های چند واحدی کوچک کاربرد دارند. در این نوع آیفون های تصویرییک پنل بیرونی وجود دارد که بر روی نمای بیرونی ساختمان تعبیه می شود و به ازای هر واحد دکمه ای بر روی این پنل وجود دارد. شما با فشردن دکمه مربوط به هر واحد، تصویر و صدای خود را از طریق میکروفن و دوربین به مانیتور داخل ساختمان ارسال می کنید. استفاده از آیفون تصویری آنالوگ در آپارتمان هایی با بیش از ۳۰ واحد جوابگو نیست و به مرور زمان با مشکلاتی مانند تداخل زنگ واحدهای مختلف ، زنگ نخوردن آیفون یک واحد ، تداخل تصویر و غیره می شود. علاوه بر این آیفون های تصویری دیجیتال مزایا و امکانات ویژه ای دارند که آیفون های تصویری آنالوگ از آن بی بهره اند. 
مشکلات رایج در آیفون های تصویری آنالوگ
بسیاری از مشکلات آیفون های تصویری آنالوگ مربوط به سیم کشی اولیه ی ساختمان می باشد. اما علاوه بر ایراد در سیم کشی، مشکلات دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به صورت تیتر وار بیان می کنیم.
1. صفحه ی نمایشگر آیفون برفکی می باشد. 2. زنگ آیفون به صورت ممتد نواخته می شود. 3. صفحه ی نمایشگر آیفون سیاه شده است. 4. صدای زنگ آیفون از داخل ساختمان به گوش نمی رسد. 5. صدا های نا هنجاری از آیفون شنیده می شود. 6. تصویر افراد در صفحه ی مانیتور آیفون مشاهده نمی شود.
 
تعمیرات آیفون تصویری دیجیتال
آیفون تصویری دیجیتال کارکردی متفاوت با آیفون تصویری آنالوگ دارد. این نوع آیفون ها نیز دارای یک پنل در نمای بیرونی ساختمان هستند. به جای اینکه برای هر واحد یک دکمه اختصاص داده شده باشد، یک کد به هر یک تخصیص داده شده و شما با وارد کردن آن کد، صدا و تصویر خود را به مانیتور داخل ساختمان منتقل می کنید.
بنابراین با وارد کردن کد و فشردن دکمه زنگ، صاحبخانه از وجود شما در پشت درب مطلع می شود. 

مهم ترین ویژگی های آیفون تصویری های روز دنیا

قابلیت عکسبرداری و ذخیره عکس از فرد پشت درب / قابلیت فیلمبرداری و ذخیره فیلم / قابلیت ذخیره صدا / امکان برقراری ارتباط بین واحدهای مختلف ساختمان (اینترکام) / برخورداری از صفحه نمایش در دو مدل رنگی و سیاه سفید / امکان انتخاب صدای زنگ / کیفیت بالای تصویر و وضوح صفحه نمایش / برخورداری از منوی چند زبانه /  امکان استفاده از حافظه جانبی / ظرفیت بالای حافظه داخلی / امکان اتصال به دوربین مدار بسته  / دارا بودن تقویم و ساعت / مجهز بودن به دماسنج / امکان مشاهده چندین تصویر در کنار هم / امکان ارتباط با تلفن همراه / امکان اتصال به دوربین مدار بسته ساختمان / امکان اتصال به دوربین های اضافه / امکان دایورت تماس از واحدی به واحدی دیگر / امکان باز کردن درب پارکینگ و ورودی به صورت همزمان / قابلیت تغییر صدا / دارای بدنه ی ضد آب / قابلیت نصب توکار

تعمیر انواع آیفون تصویری با برند های مختلف ایرانی و خارجی

تعمیرات انواع آیفون تصویری با برند های مختلف ایرانی و خارجی توسط تهران ایمن انجام می گردد. برخی از این برند ها عبارت اند از : آیفون تصویری کوماکس- آیفون تصویری سیماران - آیفون تصویری تابا الکترونیک - پاناسونیک - سوزوکی - تکنما  - سامسونگ - اف اف تکنولوژی - کالیوز - کامکث - کوکوم  - آلدو – فرمکس – هیوندای

گارانتی تعمیر آیفون تصویری

به عنوان یک مشتری انتظار دارید که مشکل آیفون تصویری تان در کمترین زمان ممکن حل شود و همچنین با هزینه ای به صرفه انجام گیرد. ما نیز نیاز مشتریان مان را درک می کنیم و به شما این تضمین را می دهیم که تعمیرکاران تهران ایمن ما در زمینه عیب یابی و تعمیر آیفون های تصویری مختلف حرفه ای هستند و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. تمامی خدمات تهران ایمن دارای گارانتی کتبی 9 ماهه می باشد .

گارانتی تعمیر آیفون تصویری

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .