ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

تعمیر آیفون تصویری

قبلا از اینکه بخواهیم درباره آیفون تصویری و تعمیر آیفون تصویری توضیح دهیم ، چنانچه نیاز به تعمیر آیفون تصویری دارید ، می توانید با شماره 02144557008 تماس بگیرید .
تعمیر آیفون تصویری
حضور آیفون تصویری در منازل، راه را برای باز کردن درب خانه ها کوتاه تر کرد. از آن گذشته آیفون ها این امکان را به می دهند که پیش از باز کردن درب، فردی که پشت درب است را بشناسیم و در صورتی که شخص غریبه ای آنجاست و قصد باز کردن در را نداریم، به راحتی از ورود او جلوگیری کنیم. پیش از اختراع آیفون های تصویری، بسیاری از دزدی ها و زورگیری ها از همین طریق انجام می شد و مشکلات بسیاری را به وجود می آورد. افراد سودجو با معرفی خودشان به عنوان مامور برق یا آب، به داخل منازل وارد و مرتکب دزدی می شدند. تا اینکه آیفون های صوتی وارد بازار شدند؛ اما این آیفون ها هم جوابگوی نیاز مشتریان نبود و آیفون تصویری تحولی نو در این صنعت شد. شما با دیدن تصویر شخص می‌توانید تصمیم بگیرید که درب را باز کنید یا خیر. همچنین مجبور نبودید برای باز کردن درب خانه یا پارکینگ، مسافت زیادی را طی کنید؛ به خصوص کسانی که در منازل آپارتمانی زندگی می کردند و اگر آیفون تصویری نبود، باید چندین طبقه را برای باز کردن درب پایین می آمدند. 

چه مواقعی به نصاب و تعمیرکار آیفون تصویری در تهران نیاز داریم؟

آیفون تصویری هم مانند تمام وسایل الکترونیکی دیگر ممکن است خراب شود و عملکردش مختل شود. این اتفاقات طبیعی است و برای هر وسیله برقی ممکن است پیش بیاید. البته به لطف مهارت تعمیرکاران آیفون تصویری این مشکلات قابل حل است و شما می توانید وسیله خود را به آن ها بسپارید و خیالتان را از بابت درست شدنش راحت کنید. شما ممکن است با مشکلاتی شبیه به مشکلات زیر روبرو شوید: 
قطعی کامل تصویر
پرش تصویر
باز نشدن درب 
خراب شدن گوشی آیفون
عدم انتقال صدا 
اختلال در عملکرد دکمه ها 
در صورت پیش آمدن یکی یا چند تا از مشکلات بالا شما نیاز به تعمیر آیفون تصویری خود دارید و برای این کار باید از متخصصان این حوزه بهره بگیرید. 

روند سفارش خدمات نصب و تعمیرات آیفون تصویری

تهران کلان شهری است که شما برای دسترسی به خدمات مختلف باید مسافت زیادی را طی کنید. اما، ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم و شما در هر منطقه ای از تهران که باشید، ما تعمیرکاری در همان منطقه را به شما معرفی می کنیم. پس نگرانی از بابت پیدا کردن نصاب و یا تعمیرکار نخواهید داشت و دیگر مجبور نیستید روزها و ساعات بسیاری را در انتظار تعمیرکاران بدقول بگذرانید!
کافیست تنها با شماره 02144557008 تماس بگیرید تا کمتر از دو ساعت در هر منطقه از تهران، تعمیرکار تهران ایمن در محل شما حاضر شود.

نصب و تعمیر برندهای معروف آیفون تصویری

نصب و تعمیر برندهای معروف آیفون تصویری نیاز به تعمیرکاران و نصابانی دارد که در این زمینه تجربه و سابقه کافی داشته باشند. افراد تازه کار نه اینکه از پس انجام تعمیر بر نیایند، اما گزینه مناسبی برای تعمیر برندهای معروف نیستند و ممکن است از پس حل این مشکل بر نیایند. در این حالت شما مجبورید کار خود را به فرد دیگری بسپارید و هزینه ای مازاد نیز پرداخت کنید. پس بهتر است پیش از انتخاب نصاب و تعمیرکار، همه موارد مهم را در نظر بگیرید و کار خود را به یکی از آن ها بسپارید. برندهای آیفون تصویری بسیار متنوع اند و هر کدام از آن ها قابلیت ها و ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند. سعی کنید هنگام خرید محصولی را انتخاب کنید که شامل خدمات پس از فروش باشد و قطعات آن به فراوانی در بازار یافت شود.

انواع ایرادات شایع آیفون تصویری

عمده مشکلاتی که در عملکرد آیفون تصویری شما نقص ایجاد می کند، مربوط به سیم کشی برق ساختمان است که حل کردن آن وقت و هزینه بسیاری می طلبد. اما همه مشکلات نیز به سیم کشی ساختمان مربوط نمی شود. در ادامه مطلب به ذکر شایع ترین مشکلات در آیفون تصویری می پردازیم. این موارد را با دقت بخوانید. به احتمال زیاد، مشکل شما هم در همین لیست می باشد. 
۱. صفحه کاملا سیاه شده و هیچ تصویری نشان داده نمی شود. 
۲. تصویر افراد در آیفون به درستی نمایش داده نمی شود. 
۳. عدم انتقال صدا (صدای زنگ آیفون از بیرون منزل شنیده می شود ولی درون منزل نه) 
۴. تصویر برفکی است. 
۵. تصویر پرش دارد. 
۶. صدای ناهنجاری (مانند خش خش) از گوشی آیفون شنیده می شود.
۷. در باز کن کلیه واحدهای ساختمان از کار افتاده است.
عوامل تاثیرگذار بر هزینه نصب و تعمیر آیفون تصویری
در ابتدا باید بگوییم که هزینه نصب آیفون با هزینه تعمیر آن دو مقوله کاملا جداست و بسیار متفاوت می باشد. 

هزینه نصب آیفون تصویری

ممکن است کار ساختمان شما به تازگی تمام شده باشد و هیچ سیم کشی داخلی انجام نشده باشد. در این صورت نصاب آیفون تصویری علاوه بر هزینه نصب، هزینه سیم کشی و متریال استفاده شده را از شما درخواست می کند. اما اگر بستر سیم کشی شما فراهم باشد، شما تنها هزینه نصب را خواهید پرداخت. 

هزینه تعمیر آیفون تصویری

همانطور که در بخش قبلی دیدید، مشکلاتی که در آیفون های تصویری به وجود می آید متفاوت است و حل کردن برخی از آن ها، نیازمند تعویض قطعات هم می باشد. برخی از این تعویض ها جزئی هستند ولی در برخی موارد شما مجبورید برد آیفون را به کلی عوض کنید و یا به یک پنل جدید نیازمندید. مثلا در برخی از موارد قطعی صدا و تصویر به دلیل سوختگی برد است و برد باید کاملا عوض شود. 
همچنین اگر در عملکرد دکمه ها اختلالی به وجود آید، شما باید به فکر یک پنل جدید برای آیفون تصویری خود باشید. 
نکته دیگری که حائز اهمیت است این است که، جبران خسارت خرابی قطعات در هر برند، با برند دیگر متفاوت است و نمی توان انتظار داشت که هزینه تعمیر آیفون تصویری پاناسونیک با آیفون تصویری تابا برابر باشد. بنابراین این مقایسه درستی نیست که ما بدون دانستن برند محصول دیگر، هزینه تعمیر آن دو را با هم مقایسه کنیم و فکر کنیم که مبلغی بیش از هزینه دستمزد واقعی پرداخته ایم.

سفارش آنلاین تعمیرکار آیفون تصویری در محل

روند سفارش آنلاین تعمیرکار آیفون تصویری در محل به شرح زیر است: 
1. ابتدا نام سایت تهران ایمن را در بخش جستجوی مرورگر سرچ می کنید. 
2. پس از ورود به سایت وارد صفحه ثبت خرابی شوید و اطلاعات لازم را ثبت نمایید و یا با شماره تماس 02144557008 تماس بگیرید .
پس از تماس با تهران ایمن و درخواست تعمیر آیفون تصویری و انجام تعمیرات توسط کارشناسان ما، می توانید میزان رضایت خود را از نحوه برخورد، نطم کاری و میزان تخصص تعمیرکار به بخش امور مشتریان تهران ایمن بیان نمایید. نظرسنجی ما از مشتریان مان، بر اساس سوالاتی انجام می شود که مشخص می کند آن تعمیر کار در چه موارد ضعف و یا قوت داشته است. این سوالات شامل موارد زیر است: 
آیا تعمیرکار شما سر زمان هماهنگ شده در محل حضور پیدا کرد؟
نحوه برخورد ایشان چطور بود؟ آیا خوش قول، منظم و اجتماعی بود؟
آیا تعمیرکار و یا نصاب شما، مهارت و تخصص لازم را برای حل مشکل دارا بود؟ 
آیا تعمیرکار آیفون شما مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کرد؟ 
هزینه دریافتی معقول و مناسب بود و یا احساس می کنید مبلغ گفته شده بیش از حد متعارف می باشد؟ 
آیا نصاب و تعمیرکار مورد نظر، پس از انجام تعمیرات لازم محل کار خود را نظافت کرد؟ 
آیا در زمان پایان کار، فاکتوری از ریز سرویس های ارائه شده و متریال استفاده شده به شما ارائه گردید؟

خدمات نصب و تعمیر آیفون تصویری

شما برای نصب و یا تعمیر آیفون تصویری خود می توانید از طریق روش گفته شده، اقدام به سفارش آنلاین تعمیرکار و یا نصاب کنید. این فرد با حاضر شدن در محل، عمل عیب یابی و یا نصب را انجام می دهد و طبق تعرفه مشخص، هزینه ای را از شما دریافت می کند. جدا از اینکه هزینه خدمات نصب با تعمیر متفاوت است، خود تعمیرات نیز موارد مختلفی را شامل می شود و به تبع سختی کار انجام شده و متریال استفاده شده، دستمزد و هزینه بالاتر می رود. خدمات نصب و آیفون تصویری شامل موارد زیر است: 
تعویض و تعمیر قطعات برد 
تعویض و تعمیر پنل آیفون
تعویض و تعمیر لامپ تصویر
اصلاح در سیم کشی و برطرف کردن مشکل قطعی
برطرف کردن مشکل صدای ممتد زنگ آیفون
برطرف کردن صدای ناهنجار در آیفون
برطرف کردن مشکل پرش تصویر و یا تصویر برفکی

انواع آیفون تصویری

از نظر نوع کارکرد آیفون های تصویری به دو دسته آنالوگ (سیستم نامبرینگ) و دیجیتال (سیستم کدینگ) تقسیم می شوند. 
آیفون تصویری آنالوگ
آیفون های تصویری آنالوگ در ساختمان های چند واحدی کوچک کاربرد دارند. در این نوع آیفون های تصویرییک پنل بیرونی وجود دارد که بر روی نمای بیرونی ساختمان تعبیه می شود و به ازای هر واحد دکمه ای بر روی این پنل وجود دارد. شما با فشردن دکمه مربوط به هر واحد، تصویر و صدای خود را از طریق میکروفن و دوربین به مانیتور داخل ساختمان ارسال می کنید. استفاده از آیفون تصویری آنالوگ در آپارتمان هایی با بیش از ۳۰ واحد جوابگو نیست و به مرور زمان با مشکلاتی مانند 
تداخل زنگ واحدهای مختلف
زنگ نخوردن آیفونیک واحد 
تداخل تصویر
و غیره می شود. علاوه بر این آیفون های تصویری دیجیتال مزایا و امکانات ویژه ای دارند که آیفون های تصویری آنالوگ از آن بی بهره اند. 
آیفون تصویری دیجیتال
آیفون تصویری دیجیتال کارکردی متفاوت با آیفون تصویری آنالوگ دارد. این نوع آیفون ها نیز داراییک پنل در نمای بیرونی ساختمان هستند. به جای اینکه برای هر واحد یک دکمه اختصاص داده شده باشد، یک کد به هر یک تخصیص داده شده و شما با وارد کردن آن کد، صدا و تصویر خود را به مانیتور داخل ساختمان منتقل می کنید.
بنابراین با وارد کردن کد و فشردن دکمه زنگ، صاحبخانه از وجود شما در پشت درب مطلع می شود. 

مهم ترین ویژگی های آیفون تصویری

قابلیت عکسبرداری و ذخیره عکس از فرد پشت درب 
قابلیت فیلمبرداری و ذخیره فیلم
قابلیت ذخیره صدا 
امکان برقراری ارتباط بین واحدهای مختلف ساختمان (اینترکام)
برخورداری از صفحه نمایش در دو مدل رنگی و سیاه سفید
امکان انتخاب صدای زنگ 
کیفیت بالای تصویر و وضوح صفحه نمایش
برخورداری از منوی چند زبانه
امکان استفاده از حافظه جانبی
ظرفیت بالای حافظه داخلی
امکان اتصال به دوربین مدار بسته 
دارا بودن تقویم و ساعت 
مجهز بودن به دماسنج 
امکان مشاهده چندین تصویر در کنار هم
امکان ارتباط با تلفن همراه 
امکان اتصال به دوربین مدار بسته ساختمان 
امکان اتصال به دوربین های اضافه 
امکان دایورت تماس از واحدی به واحدی دیگر
امکان باز کردن درب پارکینگ و ورودی به صورت همزمان 
قابلیت تغییر صدا 
دارای بدنه ای ضد آب
قابلیت نصب توکار
قیمت تعمیر آیفون تصویری
گارانتی تعمیر آیفون تصویری

قیمت تعمیر آیفون تصویری

بسته به نوع مشکل و برند آیفون تصویری شما، هزینه تعمیر آیفون تصویری متغیر است. برای اطلاع از قیمت حدودی تعمیر آیفون تصویری، می توانید از متخصصین این کار کمک بگیرید.

برندهای مختلف آیفون تصویری

آیفون تصویری کوماکس- آیفون تصویری سیماران - آیفون تصویری تابا الکترونیک - پاناسونیک - سوزوکی - تکنما  - سامسونگ - اف اف تکنولوژی - کالیوز - کامکث - کوکوم  - آلدو – فرمکس – هیوندای

گارانتی تعمیر آیفون تصویری

به عنوان یک مشتری انتظار دارید که مشکل آیفون تصویری تان در کمترین زمان ممکن حل شود و همچنین با هزینه ای به صرفه انجام گیرد. ما نیز نیاز مشتریان مان را درک می کنیم و به شما این تضمین را می دهیم که تعمیرکاران ما در زمینه عیب یابی و تعمیر آیفون های تصویری مختلف حرفه ای هستند و بهترین خدمت را به شما ارائه می دهند. به عنوان یک مشتری انتظار دارید که مشکل آیفون تصویری تان در کمترین زمان ممکن حل شود و همچنین با هزینه ای به صرفه انجام گیرد. ما نیز نیاز مشتریان مان را درک می کنیم و به شما این تضمین را می دهیم که تعمیرکاران ما در زمینه عیب یابی و تعمیر آیفون تصویری مختلف حرفه ای هستند و بهترین خدمت را به شما ارائه می دهند. 

تمامی خدمات تهران ایمن دارای گارانتی کتبی 6 ماهه می باشد .

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .