ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

تعمیرات آیفون تصویری

قبلا از اینکه بخواهیم درباره آیفون تصویری و تعمیرات آیفون تصویری توضیح دهیم ، چنانچه نیاز به تعمیر آیفون تصویری دارید ، می توانید با شماره 02144557008 تماس بگیرید .
تعمیر آیفون تصویری

روند سفارش خدمات نصب و تعمیرات آیفون تصویری

جهت تماس با کارشناسان حرفه ای و با تجربه تهران ایمن برای تعمیرات آیفون تصویری می توانید با شماره 02144557008 تماس بگیرید تا کمتر از دو ساعت در هر منطقه از تهران، تعمیرکاران ما در محل شما حاضر شود.

نصب و تعمیر برندهای معروف آیفون تصویری

نصب و تعمیر برندهای معروف آیفون تصویری نیاز به تعمیرکاران و نصابانی دارد که در این زمینه تجربه و سابقه کافی داشته باشند. افراد تازه کار نه اینکه از پس انجام تعمیر بر نیایند، اما گزینه مناسبی برای تعمیر برندهای معروف نیستند و ممکن است از پس حل این مشکل بر نیایند. در این حالت شما مجبورید کار خود را به فرد دیگری بسپارید و هزینه ای مازاد نیز پرداخت کنید. پس بهتر است پیش از انتخاب نصاب و تعمیرکار، همه موارد مهم را در نظر بگیرید و کار خود را به یکی از آن ها بسپارید. برندهای آیفون تصویری بسیار متنوع اند و هر کدام از آن ها قابلیت ها و ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند. سعی کنید هنگام خرید محصولی را انتخاب کنید که شامل خدمات پس از فروش باشد و قطعات آن به فراوانی در بازار یافت شود.

انواع ایرادات شایع آیفون تصویری

عمده مشکلاتی که در عملکرد آیفون تصویری شما نقص ایجاد می کند، مربوط به سیم کشی برق ساختمان است که حل کردن آن معمولا وقت بسیاری می طلبد. اما همه مشکلات نیز به سیم کشی ساختمان مربوط نمی شود. در ادامه مطلب به ذکر شایع ترین مشکلات در آیفون تصویری می پردازیم. این موارد را با دقت بخوانید. به احتمال زیاد، مشکل شما هم در همین لیست می باشد. 
۱. صفحه کاملا سیاه شده و هیچ تصویری نشان داده نمی شود. 
۲. تصویر افراد در آیفون به درستی نمایش داده نمی شود. 
۳. عدم انتقال صدا (صدای زنگ آیفون از بیرون منزل شنیده می شود ولی درون منزل نه) 
۴. تصویر برفکی است. 
۵. تصویر پرش دارد. 
۶. صدای ناهنجاری (مانند خش خش) از گوشی آیفون شنیده می شود.
۷. در باز کن کلیه واحدهای ساختمان از کار افتاده است.
در صورت تمایل می توانید مطلب مشکلات رایج آیفون تصویری را نیز مطالعه نمایید.

هزینه نصب و تعمیرات آیفون تصویری

ممکن است کار ساختمان شما به تازگی تمام شده باشد و هیچ سیم کشی داخلی انجام نشده باشد. در این صورت نصاب آیفون تصویری علاوه بر هزینه نصب، هزینه سیم کشی و متریال استفاده شده را از شما درخواست می کند. اما اگر بستر سیم کشی شما فراهم باشد، شما تنها هزینه نصب را خواهید پرداخت. ما در تهران ایمن سعی می کنیم  ، مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت را همزمان به مشتریان خود ارائه دهیم.

حداکثر قیمت میانگین قیمت کمترین قیمت
390،000 تومان 175،000 تومان 45،000 تومان

تعرفه بر اساس نوع خدمات :

کابل کشی آیفون + داکت کشی برای هر متر 6،000 تومان
کابل کشی آیفون + سربندی برای هر متر 4،400 تا 5.500 تومان
تست سیم کشی برای واحد 38،000 تومان
تعویض قطعات داخلی 45،000 تا 75،000 تومان
تعویض و تعمیر برد 45،000 تا 75،000 تومان
تعمیر پنل آیفون یا گوشی آیفون 115،000 تومان

تعمیرات برند های مختلف آیفون تصویری ، هزینه های متفاوتی دارد و نمی توان هزینه دقیقی برای تمامی برند ها مشخص کرد . بعنوان مثال تعمیرات برند تابا ممکن است از برند آیفون تصویری پاناسونیک بیشتر باشد . طی تجربه ای که تاکنون داشته ایم ، معمولا چنانچه سیم کشی ساختمان شما مشکلی نداشته باشد ، هزینه تعمیر آیفون تصویری ، رقم قابل توجهی نخواهد شد ، منتهی اگر سیم کشی داخلی ساختمان شما خراب باشد ، ممکن است هزینه های دیگری نیز به هزینه های قابل پرداخت شما اضافه شود . 

خدمات نصب و تعمیرات آیفون تصویری

شما برای نصب و یا تعمیرات آیفون تصویری خود می توانید با تهران ایمن تماس بگیرید.  تعمیرکاران تهران ایمن با حاضر شدن در محل، عمل عیب یابی و یا نصب را انجام می دهد .
خدمات نصب و آیفون تصویری شامل موارد زیر است: 
تعویض و تعمیر قطعات برد 
تعویض و تعمیر پنل آیفون
تعویض و تعمیر لامپ تصویر
اصلاح در سیم کشی و برطرف کردن مشکل قطعی
برطرف کردن مشکل صدای ممتد زنگ آیفون
برطرف کردن صدای ناهنجار در آیفون
برطرف کردن مشکل پرش تصویر و یا تصویر برفکی
در صورت وجود هر کدام از ایرادات ذکر شده می توانید با شماره 02144557008 تماس بگیرید.

انواع آیفون تصویری

از نظر نوع کارکرد آیفون های تصویری به دو دسته آیفون تصویری آنالوگ و آیفون تصویری دیجیتال  تقسیم می شوند. در صورت تمایل می توانید مقایسه این دو نوع آیفون تصویری را در این مطلب مطالعه کنید.
تعمیرات آیفون تصویری آنالوگ
آیفون های تصویری آنالوگ در ساختمان های چند واحدی کوچک کاربرد دارند. در این نوع آیفون های تصویرییک پنل بیرونی وجود دارد که بر روی نمای بیرونی ساختمان تعبیه می شود و به ازای هر واحد دکمه ای بر روی این پنل وجود دارد. شما با فشردن دکمه مربوط به هر واحد، تصویر و صدای خود را از طریق میکروفن و دوربین به مانیتور داخل ساختمان ارسال می کنید. استفاده از آیفون تصویری آنالوگ در آپارتمان هایی با بیش از ۳۰ واحد جوابگو نیست و به مرور زمان با مشکلاتی مانند تداخل زنگ واحدهای مختلف ، زنگ نخوردن آیفون یک واحد ، تداخل تصویر و غیره می شود. علاوه بر این آیفون های تصویری دیجیتال مزایا و امکانات ویژه ای دارند که آیفون های تصویری آنالوگ از آن بی بهره اند. 
مشکلات رایج در آیفون های تصویری آنالوگ
بسیاری از مشکلات آیفون های تصویری آنالوگ مربوط به سیم کشی اولیه ی ساختمان می باشد. اما علاوه بر ایراد در سیم کشی، مشکلات دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به صورت تیتر وار بیان می کنیم.
1. صفحه ی نمایشگر آیفون برفکی می باشد. 2. زنگ آیفون به صورت ممتد نواخته می شود. 3. صفحه ی نمایشگر آیفون سیاه شده است. 4. صدای زنگ آیفون از داخل ساختمان به گوش نمی رسد. 5. صدا های نا هنجاری از آیفون شنیده می شود. 6. تصویر افراد در صفحه ی مانیتور آیفون مشاهده نمی شود.
تعمیرات آیفون تصویری دیجیتال
آیفون تصویری دیجیتال کارکردی متفاوت با آیفون تصویری آنالوگ دارد. این نوع آیفون ها نیز دارای یک پنل در نمای بیرونی ساختمان هستند. به جای اینکه برای هر واحد یک دکمه اختصاص داده شده باشد، یک کد به هر یک تخصیص داده شده و شما با وارد کردن آن کد، صدا و تصویر خود را به مانیتور داخل ساختمان منتقل می کنید.
بنابراین با وارد کردن کد و فشردن دکمه زنگ، صاحبخانه از وجود شما در پشت درب مطلع می شود. 

مهم ترین ویژگی های آیفون تصویری های روز دنیا

قابلیت عکسبرداری و ذخیره عکس از فرد پشت درب / قابلیت فیلمبرداری و ذخیره فیلم / قابلیت ذخیره صدا / امکان برقراری ارتباط بین واحدهای مختلف ساختمان (اینترکام) / برخورداری از صفحه نمایش در دو مدل رنگی و سیاه سفید / امکان انتخاب صدای زنگ / کیفیت بالای تصویر و وضوح صفحه نمایش / برخورداری از منوی چند زبانه /  امکان استفاده از حافظه جانبی / ظرفیت بالای حافظه داخلی / امکان اتصال به دوربین مدار بسته  / دارا بودن تقویم و ساعت / مجهز بودن به دماسنج / امکان مشاهده چندین تصویر در کنار هم / امکان ارتباط با تلفن همراه / امکان اتصال به دوربین مدار بسته ساختمان / امکان اتصال به دوربین های اضافه / امکان دایورت تماس از واحدی به واحدی دیگر / امکان باز کردن درب پارکینگ و ورودی به صورت همزمان / قابلیت تغییر صدا / دارای بدنه ی ضد آب / قابلیت نصب توکار

تعمیر انواع آیفون تصویری با برند های مختلف ایرانی و خارجی

تعمیرات انواع آیفون تصویری با برند های مختلف ایرانی و خارجی توسط تهران ایمن انجام می گردد. برخی از این برند ها عبارت اند از : آیفون تصویری کوماکس- آیفون تصویری سیماران - آیفون تصویری تابا الکترونیک - پاناسونیک - سوزوکی - تکنما  - سامسونگ - اف اف تکنولوژی - کالیوز - کامکث - کوکوم  - آلدو – فرمکس – هیوندای

گارانتی تعمیر آیفون تصویری

به عنوان یک مشتری انتظار دارید که مشکل آیفون تصویری تان در کمترین زمان ممکن حل شود و همچنین با هزینه ای به صرفه انجام گیرد. ما نیز نیاز مشتریان مان را درک می کنیم و به شما این تضمین را می دهیم که تعمیرکاران تهران ایمن ما در زمینه عیب یابی و تعمیر آیفون های تصویری مختلف حرفه ای هستند و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. تمامی خدمات تهران ایمن دارای گارانتی کتبی 9 ماهه می باشد .

گارانتی تعمیر آیفون تصویری

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .