ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> وبلاگ >

وبلاگ

بررسی مشکلات رایج آیفون های تصویری
امروزه آیفون های صوتی جای خود را به آیفون های تصویری داده اند و ما می بینیم که آیفون های تصویری بیشتر از آیفون های صوتی مورد استفاده قرار می گیرند. بررسی مشکلات آیفون تصویری به شما این امکان را می دهد تا پیش از اینکه از یک تعمیرکار بخواهید تا به منزل و یا محل کار شما بیاید و عیب آیفون شما را بفهمد، خودتان هم دست به کار شوید و تا حدودی از مشکل به وجود آمده مطلع شوید. بنابراین در مقاله بررسی مشکلات آیفون های تصویری به توضیح این موارد می پردازیم و شما را با نقص های رایجی که ممکن است در آیفون های تصویری به وجود بیاید آشنا می کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.
چرا صفحه آیفون تصویری آبی می شود
زمانی که شما با تصویر آبی در صفحه آیفون خود مواجه می شوید این سوال برای شما پیش می آید که چه چیزی باعث به وجود آمدن این مشکل شده است؟ آبی شدن تصویر در آیفون نشان دهنده این است که یک مشکل فنی در دستگاه به وجود آمده است.
آیفون تصویری آنالوگ بهتر است یا دیجیتال
با ساخت آیفون های تصویری امنیت ساکنان منازل و آپارتمان ها نسبت به قبل بیش تر شده است. علاوه بر این آیفون های تصویری قابلیت های بسیاری داشته از جمله ضبط صدا و تصویر، امکان استفاده به عنوان نوعی منشی تلفنی و... . جدید ترین نوع آیفون تصویری، آیفون های هوشمند بوده که قابلیت انجام وظایفیک نگهبان را دارا می باشد.
مزایای استفاده از آیفون تصویری
بدون شک حفظ امنیت، دغدغه همه ما در این روزهاست و نگرانی ما از بابت این موضوع، به دلیل سرقت هایی است که مرتبا صورت می گیرد و اخبار آن توسط نیروهای پلیس گزارش می شود. بنابراین، مهم است که شما سیستم باز کردن درب های ورود و خروج خود را به روز کنید تا از اتفاقات این چنینی در امان باشید. مفیدترین سیستمهایی که می توانند به عنوان کنترل کننده ورود و خروجدر نظر گرفته شوند،آیفون های تصویری می باشند.
لیست قیمت آیفون های تصویری مختلف
اولین نام از این لیست، برند داخلی و محبوب تابا الکتریک می باشد که سابقه تولید انواع آیفون های صوتی و تصویری را از گذشته تا کنون داشته است. با بررسی قیمت آیفون های تصویری این برند، بازه قیمت زیر را به دست آوردیم که البته با توجه به نرخ تورم، قطعا تغییرات لحظه ای دارد و شما باید به هنگام خرید، همان لحظه قیمت را مجددا چک کنید تا از تغییرات آن آگاه باشید.
جک درب اتوماتیک چیست
جک های برقی با به کار گیری انرژی الکتریکی برای باز و بسته کردن درب به کار می روند. امروزه درب هایی که به کمک جک برقی باز و بسته می شوند، جای درب های معمولی را گرفته اند.به غیر از ساختمان های مسکونی، در ادارات و ساختمان های تجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. با استفاده از جک های برقی باز و بسته کردن درب پارکینگ راحت شده است و برای این کار نباید زمان زیادی را صرف کرد. بدون این که نیازی به پایین آمدن از ماشین باشید، با استفاده از جک پارکینگ و با فشردن دکمه ای می توان درب منزل را به راحتی باز و بسته کرد. این نمونه از جک ها هم برای درب هاییک لنگه و هم دو لنگه استفاده می شوند.
همه چیز در مورد درب پارکینگ
امروزه در شهرهای بزرگ و پر جمعیت، درب های پارکینگ از شکل ساده خود درآمده اند و تبدیل به درب های کنترلی و ریلی شده اند.سابقه استفاده از درب پارکینگ به سال های بسیار قبل برمی گردد. با به وجود آمدن چرخ و ارابه، انسان ها به دنبال مکانی برای نگهداری وسایل نقلیه خود بودند.از درب های کوچک تنها انسان ها عبور می کردند و فضای کافی برای عبور و مرور چرخ ها و ارابه ها وجود نداشت. بنابراین اولین بار اینجا بود که انسان تصمیم گرفت درب ورود و خروج خود را از درب ورود و خروج وسایل نقلیه اش جدا سازد.
تفاوت آیفون تصویری آنالوگ و دیجیتال
آیفون های تصویری انواع مختلفی دارند. دسته اول آیفون هایی هستند که تصاویر را به صورت سیاه و سفید نشان می دهند اما نمی توانند آن ها را ذخیره سازند. دسته دوم آن هایی هستند که دارای مانیتور رنگی می باشند و فقط تصاویر را نمایش می دهند ولی ذخیره نمی کنند.  دسته سوم نمونه های جدید آیفون های تصویری هستند که دارای کارت حافظه بوده و قابلیت این را دارند که تصاویر را نمایش دهند و ذخیره سازند و صدا را نیز ضبط کنند.
ویژگی های یک آیفون تصویری خوب
امنیت خانه شما همیشه مورد توجه شماست. آیفون های تصویری چشم و گوش اضافی شما برای محافظت و مراقبت از خانه شما هستند. شما همیشه می دانید چه کسیو با چه هدفی پشت درب منزل شماست، حتی اگر دور باشید. ویژگی های پیشرفته امروز باعث می شود که امنیت شما هنگام ورود یک شخص جدید به خانه تان تضمین شده باشد و تا از هویت شخص پشت درب مطلع نشدید، درب را باز نکنید.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .