021 22254005
ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

تعمیر و نصب آیفون تصویری کوماکس

یکی از برندهای مطرح در زمینه ی آیفون های تصویری، آیفون تصویری کوماکس می باشد که ما در این مقاله به تعمیر و نصب آیفون کوماکس می پردازیم.استفاده از تکنولوژی به روز و قطعات با کیفیت چند نمونه از نقطه قوت های آیفون تصویری کوماکس می باشد. این برند در ارائه آیفون های تصویری دارای حافظه برای ذخیره عکس،استفاده ازتکنولوژی لمسی، ارائه سیستمهای خانه هوشمند و… موفق و پیشرو بوده است.
آیفون تصویری کوماکس خود دارای تنوع و مدل های مختلفی می باشد که بتواند نیاز همگان را برطرف کند.آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71BE-آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-1020AQ- آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-40Q- آیفون تصویری کوماکس مدل ۴٫۳ اینچ با حافظه CDV- 43KM.
تعمیر و نصب آیفون کوماکس
نصب و تعمیرات آیفون تصویری کوماکس به دلیل پیشرفته بودن نسبت به سایر برندها نیاز به تخصص بیشتری دارد. ممکن است صدای خش خش از آیفون تصویری بشنوید که دراین مواقع علت این ایراد نزدیکی مدار به بلندگو در هنگام نصب می تواند علت این مشکل باشد.
ضعیف شدن صدا و یا شنیدن صدایی ممتد می تواند به دلیل نشتی پنل آیفون و سولفاته شدن پلاتین شاسی ها رخ دهد.
یکی دیگر از ایرادها ممکن است ایجاد پارازیت و نویز در آیفون تصویری کوماکس باشد که در این مواقع علت نوسانات و رفت و آمد برق می باشد.
از دیگر مشکلات زنگ خوردن مداوم و قطع نشدن تصویر در مانیتور باشد که در این مواقع باید شاسی های پنل آیفون تصویری چک شود و یا سیم کشی آیفون از پنل تا مانیتور چک شود.
آبی شدن تصویر در آیفون های تصویری کوماکس و سفید شدن در آیفون های تصویری سیاه و سفید کوماکس را باید در مرحله اول پنل آیفون تصویری را چک کرد و بعد از مطمئن شدن از سالم بودن پنل سیم کشی ها و قطعی سیم ها چک شود و در مرحله ی آخر خود مانیتور.
در بعضی مواقع آیفون روشن میشود اما زنگ نمیخورد که در این مواقع باید هدست و در مرحله ی بعد بردهای مانیتورآیفون تصویری کوماکس چک شود.
خاموش شدن آیفون تصویری کوماکس، هنگامی که این مشکل پیش آمد باید از روشن بودن دستگاه اطمینان حاصل کرد و بعد در صورت روشن بودن و کار نکردن باید برق ورودی به مانیتور چک شود.
در مواقع دیگر در آیفون های تصویری کوماکس ممکن است مشکل نداشتن درب باز کن پیش بیاید و اگر فقط واحد شما دچار این مشکل شده باشد مانیتور شما دچار مشکل شده و باید تعمیر گردد، اما اگر کلیه ی واحد ها دارای این مشکل باشند در مرحله ی اول باید ولتاژ ورودی و بعد از آن سیم کشی ها چک شود.
نصب و تعمیرات آیفون تصویری کوماکس در تهران
در شرکت تهران ایمن همواره به تداوم خدمات فنی سریع، رضایتمندی مشتریان، صداقت، تحقیق و توسعه تکنیک های کاربردی مدرن و به روز و ارائه آن به بهترین شکل ممکن می اندیشیم و در سریع ترین زمان ممکن خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی و به صورت حضوری در کنار شما انجام می پذیرد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .