021 22254005
ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

تعمیرات آیفون تصویری سیماران

در این مبحث سعی بر این داریم که شما عزیزان را با بحث نصب و تعمیرات آیفون تصویری سیماران آشنا کنیم. آیفون تصویری امروزه به دلیل زندگی مدرن و ایمن نگه داشتن شرایط و جلوگیری از بروز خطرات جانبی در واحدهای مسکونی ، ویلاها، مطب ها، شرکت ها و ... رواج پیدا کرده است. اما نصب و تعمیرات آیفون تصویری خود دارای مراحلی می باشد که باید توسط متخصص در این امر صورت گیرد.
تعمیرات آیفون تصویری سیماران توسط ایمن تهران
یکی از برندهای محبوب آیفون تصویری در ایران، آیفون تصویری سیماران می باشد.  بیشترین قطعه که در آیفون ها ممکن است دچار آسیب شود مانیتور داخلی دستگاه می باشد و فقط مربوط به همان واحد می باشد، در صورتی که این خرابی بین واحد ها مشترک باشد مشکل از داخلی آیفون تصویری سیماران نمی باشد. مانیتور داخلی آیفون تصویری از سه قسمت مجزا اعم از برد تغذیه یا همان مانیتور داخلی که مهمترین بخش است، برد صدا و اصلی آیفون تصویری سیماران و برد تصویر و مانیتور می باشد. بسته به نوع مانیتور ممکن است اجزای دیگری به آیفون تصویری مثل برد ذخیره عکس هم اضافه شود.
بورد تغذیه ای که در این دستگاه بکار رفته شده است همانند بورد استفاده شده در آیفون های کوماکس میباشد. 
تعمیرات آیفون تصویری سیماران را به سه قسمت ،تعمیرات مانیتور داخلی واحد ها، تعمیرات مربوط به کابل کشی و تعمیرات مربوط به پنل بیرونی تقسیم می شود.
تعمیرات مانیتور داخلی آیفون تصویری سیماران
بیشترین قسمتی که در آیفون تصویری سیماران دچار خرابی می شود مانیتور داخلی واحدها می باشد و باید توجه نمود که خرابی مانیتور داخلی واحدها مربوط به همان واحد بوده و در صورتی که دیگر واحدها نیز دچار خرابی مشترک می باشند مشکل از تعمیرات مانیتور آیفون سیماران داخل واحدها نمی باشد.
مانیتور داخلی معمولا از سه بخش برد تغذیه مانیتور داخلی، برد صدا و اصلی آیفون سیماران برد تصویر و مانیتور تشکیل می شود که در بعضی از مدل ها تعداد بردهای داخلی افزوده شده و برد ذخیره عکس هم به اجزاء توضیح داده شده اضافه می شود.
آیفون تصویری سیماران مشابه آیفون های تصویری چهار سیمه کوماکس و سوزوکی و آلدو می باشند. در ادامه به توضیح تعمیر برد تغذیه میپردازیم.
بردهای تغذیه در تعمیر آیفون تصویری باید حتما از نوع سوییچینگ باشد اما متاسفانه بسیاری از سازندگان از بردهای معمولی به جای برد های سوییچینگ استفاده می کنند که این امر باعث میشه تا درب باز کن با مشکل مواجه بشود.
قسمت بعدی برد تصویر در آیفون های تصویری سیماران می باشد. برد تصویر در آیفون تصویری سیماران  از بقیه قسمت های آیفون تصویری حساس تر می باشد و از قطعات آی سی سوئیچینگ، خازن ها، آی سی رنگ تشکیل شده است و مورد آخر برد صدا می باشد. برد صدا در آیفون تصویری سیماران اصلی ترین قسمت یک آیفون تعمیرات برد صوت در آیفون تصویری سیماران همان برد اصلی آیفون تصویری می باشد و بسیار مشابه برد صوتی آیفون تصویری کوماکس است . برد اصلی و یا برد صوت آیفون سیماران در دو نوع سوییچر داخلی و بدون سوییچر داخلی در بازار موجود میباشد. توجه داشته باشید که این برد از نوع دیپ می باشد.
نصب و تعمرات آیفون تصویری سیماران در تهران
در ادامه بحث به موضوع نصب و تعمیرات آیفون تصویری سیماران و آشنایی نسبی با نصب و تعمیرات و چگونگی و باید و نباید های نصب و استفاده می پردازیم. آیفون تصویری سیماران از برق ولتاژ شهری 220 ولت تامین برق می شود و اگر در غیر این صورت باشد و ولتاژ برق کمتر یا بیشتر باشه دچار آسیب جدی می شود. در بعضی مواقع با فشار دادن دکمه ی زنگ، صدای زنگ به صدا در نمی آید که در این صورت باید سیم کشی و قسمت های مکانیکی مورد تعمیر قرار بگیرد یا دلیل زنگ نخوردن آیفون شما به دلیل معیوب بودن سیم گوشی باشد. درصورت هر گونه بروز مشکل برای آیفون تصویری سیماران در تهران نصب و تعمیرات آیفون تصویری سیماران در تهران توسط شرکت تهران ایمن با تلفن 02144557008 تماس بگیرید.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .