021 22254005
ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

مقالات آیفون تصویری

راهنمای انتخاب آیفون تصویری مناسب منزل شما
آیفون تصویری با توجه به موارد ذکر شده در زیر با هم متفاوت و از لحاظ قیمت و کارایی هم متفاوت می باشند. برای انتخاب دقیق و بهتر آیفون های تصویری بهتر است که نکاتی را در مورد اجزاء مهم این وسیله بدانیم و سعی ما در این مقاله آشنا کردن شما عزیزان با اجزای مهم آیفون تصویری جهت خرید بهتر و مناسب تر می باشد.
در مورد آیفون های تصویری بیشتر بدانیم
آیفون تصویری یک سیستم ارتباطی است که بین شما و مراجعه کننده ارتباط برقرار می کند و علاوه بر انتقال صوت، تصویر فرد پشت درب را نیز به مانیتور منتقل می کند. استفاده از این وسیله کاربردی آسایش را برای ساکنین به ارمغان می آورد. وقتی کسی زنگ درب را می زند شما می توانید قبل از باز کردن درب، تصویر وی را مشاهده نمائید و در صورت تمایل درب را باز کنید. آیفون تصویری یک امتیاز برای ساختمان محسوب می شود و در حال حاضر مستاجرین و مالکان به دنبال خانه هایی هستند که مجهز به این وسیله باشند و در حال حاضر کمترین منزل و مکانی یافت می شود که فاقد این نوع سرویس باشد. 
علت سوت کشیدن گوشی آیفون تصویری و صوتی
یکی از رایج ترین مشکلات در آیفون های تصویری ، سوت کشیدن گوشی آیفون می باشد . ما در اینجا سعی کرده ایم به صورت خلاصه ، تمامی عوامل احتمالی سوت کشیدن گوشی آیفون تصویری را بیان کنیم .
همه چیز درباره آیفون تصویری آنالوگ
این آیفون ها برای استفاده در ساختمان هایی طراحی شده اند که تعداد واحد های آن ها محدود است. در آیفون های تصویری آنالوگ بر خلاف آیفون های دیجیتال، امکان برنامه دادن به دستگاه وجود ندارد. پنل آیفون های آنالوگ فقط از چند شاسی تشکیل شده و فرد پشت درب تنها کافیاست تا شماره ی واحد مورد نظر بر روی پنل را فشار دهد.
بررسی مشکلات رایج آیفون های تصویری
امروزه آیفون های صوتی جای خود را به آیفون های تصویری داده اند و ما می بینیم که آیفون های تصویری بیشتر از آیفون های صوتی مورد استفاده قرار می گیرند. بررسی مشکلات آیفون تصویری به شما این امکان را می دهد تا پیش از اینکه از یک تعمیرکار بخواهید تا به منزل و یا محل کار شما بیاید و عیب آیفون شما را بفهمد، خودتان هم دست به کار شوید و تا حدودی از مشکل به وجود آمده مطلع شوید. بنابراین در مقاله بررسی مشکلات آیفون های تصویری به توضیح این موارد می پردازیم و شما را با نقص های رایجی که ممکن است در آیفون های تصویری به وجود بیاید آشنا می کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.
چرا صفحه آیفون تصویری آبی می شود
زمانی که شما با تصویر آبی در صفحه آیفون خود مواجه می شوید این سوال برای شما پیش می آید که چه چیزی باعث به وجود آمدن این مشکل شده است؟ آبی شدن تصویر در آیفون نشان دهنده این است که یک مشکل فنی در دستگاه به وجود آمده است.
آیفون تصویری آنالوگ بهتر است یا دیجیتال
با ساخت آیفون های تصویری امنیت ساکنان منازل و آپارتمان ها نسبت به قبل بیش تر شده است. علاوه بر این آیفون های تصویری قابلیت های بسیاری داشته از جمله ضبط صدا و تصویر، امکان استفاده به عنوان نوعی منشی تلفنی و... . جدید ترین نوع آیفون تصویری، آیفون های هوشمند بوده که قابلیت انجام وظایفیک نگهبان را دارا می باشد.
مزایای استفاده از آیفون تصویری
بدون شک حفظ امنیت، دغدغه همه ما در این روزهاست و نگرانی ما از بابت این موضوع، به دلیل سرقت هایی است که مرتبا صورت می گیرد و اخبار آن توسط نیروهای پلیس گزارش می شود. بنابراین، مهم است که شما سیستم باز کردن درب های ورود و خروج خود را به روز کنید تا از اتفاقات این چنینی در امان باشید. مفیدترین سیستمهایی که می توانند به عنوان کنترل کننده ورود و خروجدر نظر گرفته شوند،آیفون های تصویری می باشند.
لیست قیمت آیفون های تصویری مختلف
اولین نام از این لیست، برند داخلی و محبوب تابا الکتریک می باشد که سابقه تولید انواع آیفون های صوتی و تصویری را از گذشته تا کنون داشته است. با بررسی قیمت آیفون های تصویری این برند، بازه قیمت زیر را به دست آوردیم که البته با توجه به نرخ تورم، قطعا تغییرات لحظه ای دارد و شما باید به هنگام خرید، همان لحظه قیمت را مجددا چک کنید تا از تغییرات آن آگاه باشید.
تفاوت آیفون تصویری آنالوگ و دیجیتال
آیفون های تصویری انواع مختلفی دارند. دسته اول آیفون هایی هستند که تصاویر را به صورت سیاه و سفید نشان می دهند اما نمی توانند آن ها را ذخیره سازند. دسته دوم آن هایی هستند که دارای مانیتور رنگی می باشند و فقط تصاویر را نمایش می دهند ولی ذخیره نمی کنند.  دسته سوم نمونه های جدید آیفون های تصویری هستند که دارای کارت حافظه بوده و قابلیت این را دارند که تصاویر را نمایش دهند و ذخیره سازند و صدا را نیز ضبط کنند.
ویژگی های یک آیفون تصویری خوب
امنیت خانه شما همیشه مورد توجه شماست. آیفون های تصویری چشم و گوش اضافی شما برای محافظت و مراقبت از خانه شما هستند. شما همیشه می دانید چه کسیو با چه هدفی پشت درب منزل شماست، حتی اگر دور باشید. ویژگی های پیشرفته امروز باعث می شود که امنیت شما هنگام ورود یک شخص جدید به خانه تان تضمین شده باشد و تا از هویت شخص پشت درب مطلع نشدید، درب را باز نکنید.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد.