021 22254005
ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

لیست قیمت آیفون های تصویری مختلف

در این مقاله قصد داریم تا نگاهی به لیست قیمت انواع آیفون های تصویری بیندازیم و بررسی کنیم که هر کدام از آن ها چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی دارند. پس با ما همراه باشید. 
ضرورت حضور آیفون های تصویری
آیفون های تصویری نگهبانان امروزی و مدرن منازل ما هستند. این کالا تمام نیازهای امنیتی شما را در عبور و مرور به ساختمان تان کنترل کند و مراقب است که فرد ناشناسی بدون اجازه شما وارد حریم شخصی تان نشود. تنوع برند در آیفون های تصویری زیاد است و همین موضوع ممکن است باعث سردرگمی شما به هنگام انتخاب شود. اما اگر شما نیازها و مقدار بودجه خود را بدانید، خواندن همین مقاله به شما کمک می کند تا مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید و سپس بخرید. 
همه برندها یک سری ویژگی های کلی و مشترک دارند؛ آنچه که باعث تفاوت در انتخاب ما می شود، جزئیات است. 
تعمیر آیفون تصویری
لیست برند و حدود قیمت آیفون های تصویری
با بررسی قیمت های زیر و تطبیق آن با بودجه خود، انتخابی درست داشته باشید.
برند تابا الکترونیک
اولین نام از این لیست، برند داخلی و محبوب تابا الکتریک می باشد که سابقه تولید انواع آیفون های صوتی و تصویری را از گذشته تا کنون داشته است.
با بررسی قیمت آیفون های تصویری این برند، بازه قیمت زیر را به دست آوردیم که البته با توجه به نرخ تورم، قطعا تغییرات لحظه ای دارد و شما باید به هنگام خرید، همان لحظه قیمت را مجددا چک کنید تا از تغییرات آن آگاه باشید.
کمترین قیمت: 820 هزار تومان
بیشترین قیمت: 4500 هزار تومان
برند سیماران
برخی از مدل های این برند در بازار موجود نیستند، اما در بین کالاهایی که موجود بودند، کمترین و بیشترین قیمت به ترتیب زیر است.
کمترین قیمت: 680 هزار تومان
بیشترین قیمت: 2900 هزار تومان
برند الکتروپیک
برند الکتروپیک نیز یکی دیگر از برندهای داخلی است که می تواند کار شما را برای کنترل عبور و مرور ساختمان های کوچک و نهایتا 2 الی 3 واحدی راه بیندازد. 
کمترین قیمت: 750 هزار تومان
بیشترین قیمت: 1950 هزار تومان
تعمیر جک درب پارکینگ
برند پاناسونیک
پاناسونیک برندی نام آشنا و پر طرفدار است که به طور مداوم کیفیت محصولات خود را ارتقا می باشد و میدان را برای رقیبان خالی نمی کند. اگر بودجه نسبتا خوبی برای خرید آیفون تصویری کنار گذاشته اید، ما به شما برند پاناسونیک را پیشنهاد می کنیم. اگر چه این برند قیمت بیشتری نسبت به برندهای دیگر دارد؛ اما در عوض کیفیتی بی نظیر را به شما هدیه می کند.
کمترین قیمت: 3560 هزار تومان
بیشترین قیمت: 8900 هزار تومان
برند سوزوکی
برند سوزوکی نیز، جزو برندهای مطرح و شناخته شده است که ما با بررسی کلیه قیمت ها، به بازه قیمت زیر رسیدیم.
کمترین قیمت: 763 هزار تومان
بیشترین قیمت: 1500 هزار تومان
برند تکنما
اگر قصد ندارید، بیش از اندازه برای خرید آیفون تصویری خود هزینه کنید، ما به شما برند تکنما را معرفی می کنیم چرا که در کنار کیفیت خوب، قیمت مناسبی نیز دارد.
کمترین قیمت: 792 هزار تومان
بیشترین قیمت: 1560 هزار تومان
برند سامسونگ
سامسونگ جزو برندهای خارجی و شناخته شده ای است که نیازی به معرفی ندارد و همگان با کلیه محصولاتش آشنا هستند. اما در سال های اخیر به دلیل تحریم های وضع شده، بسیار از محصولات این برند در بازار نیستند و بنابراین ما هم قیمت دقیقی از این مارک بدست نیاوردیم. 
برند اف اف تکنولوژی
اف اف تکنولوژی جزو بهترین برندهاست که در سال های اخیر نیز، محصولات با کیفیتی وارد بازار کرده است. 
کمترین قیمت: 1180 هزار تومان
بیشترین قیمت: 11796 هزار تومان 
برند کالیوز
در برند کالیوز نیز مانند بسیار از برندهای دیگر، تعداد زیادی از مدل ها موجود نیستند و ما اجبارا بازه قیمت را از بین کالاهای موجود در بازار انتخاب کردیم.
کمترین قیمت: 700 هزار تومان
بیشترین قیمت: 1700 هزار تومان
برند کوماکس
برند کوماکس نیز یکی از برندهای پرطرفدار است که بازه ی قیمت آن به صورت زیر می باشد.
کمترین قیمت: 1750 هزار تومان
بیشترین قیمت: 6900 هزار تومان
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .