021 22254005
ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

تعمرات آیفون تصویری کامکث

از بهترین مدل ها آیفون های تصویری در بازار آیفون تصویری کامکث است که یک برند مشترک بین ایران و ژاپن می باشد. بسیاری از مجربان این آیفون را یکی از بهترین آیفون های چهار سیمه در ایران می دانند. سیم بندی این نوع آیفون مشابه آیفون تصویری سیماران می باشد و از دو پنل پشتیبانی می کند.
تعمیرات آیفون تصویری کوماکس توسط تهران ایمن انجام می شود
جایگاه سیم ها در سوکت به ترتیب زیر می باشد.
رنگ قرمز یا اتصال اول : مربوط به فرمان زنگ به آیفون داخلی و درب بازکن ( به طور کلی انتقال صدا)
رنگ آبی یا سیم شماره دوم مربوط به منفی شبکه
رنگ زرد یا سیم شماره سه مربوط به مثبت شبکه ( انتقال ولتاژ به پنل )
رنگ سفید یا سیم شماره چهارمربوط به تصویر آیفون و همچنین نحوه وصل شدن سیستم درب بازکن برخلاف نصب آیفون تابا به صورت سری می باشد.
اجزای تشکیل دهنده یک پنل تک واحده آیفون تصویری کوماکس، اسپیکر پنل برای شنیدن صدای مانیتور بالا، جایگاه قرارگیری دوربین پنل برای مشاهده شخص ، لامپهای LED اینفرارد که قابلیت دید در شب را فراهم میکنند، شاسی زنگ برای زنگ زدن به واحد، میکروفون پنل برای شنیدن صدای پنل از مانیتور بالا، جایگاه عبور سیم، جایگاه چهر سیم مربوط به واحد و جایگاه نصب درب بازکن.بازکردن درب و همچنین دادن برق به پنل آیفون تصویری  نیاز به یک   ترانس معمولا ۱۲ ولت و بعضا ۲۴ ولت می باشیم.
نصب و تعمیرات آیفون تصویری کامکث در تهران
 برای شما مشتریان عزیز با مراجعه به سایت و تماس با شماره های درج شده امکانپذیر می باشد که مراحل خرید ، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش ( تعمیرات آیفون ) آیفون تصویری کامکث را برای شما فراهم می کند . تلفن تماس : 02122254005
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .