021 22254005
ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

مقالات جک درب پارکینگ

همه چیز در مورد درب پارکینگ
متریال و مواد اولیه ای که برای ساخت این نوع درب ها به کار می رود، کاملا با همدیگر متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می گردد که هر کدام با نام ها و ویژگی های خاص شناخته می شوند. نوع عملکرد درب های اتوماتیک سخت و پیچیده نیست اما نصب سیستم هوشمند آن، به تخصص و مهارت فنی نیاز دارد و شخصی بدون داشتن مهارت کافی و تخصصی در این زمینه نمی تواند دست به نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک بزند. 
راهنمای انتخاب جک درب پارکینگ
امروزه ما شاهد تنوع افزون در محصولات در همه ی زمینه ها و صنایع می باشیم که نسبت به سال های قبل این تنوع بسیار زیاد شده است. همین امر باعث این مسئله شده است که ما باید اطلاعاتی هر چند مختصر اما اصولی و کاربردی در مورد محصول و کالایی که می خواهیم انتخاب وخریداری کنیم داشته باشیم .
متداول ترین ایرادات و اشکالات درب اتوماتیک
جک درب پارکینگ که با نام های جک پارکینگی، جک برقی درب، درب اتوماتیک پارکینگ و ... شناخته شده است در حدود 15 سال پیش وارد بازار گردید که در طول این سال ها بیشتر درب ها مجهز به این نوع سیستم و به صورت اتومات شده اند. جک پارکینگ وظیفه ی باز و بسته شدن درب حیاط و ورودی و منزل و ... را به صورت اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه و به راحتی بر عهده دارد.
7 مشکلی که معمولا برای درب پارکینگ پیش می آید و راه حل آنها
هنگامی که درب اتوماتیک شما به طور ناگهانی دچار مشکل می شود، درک علت آن معمولاً ساده است و شما می توانید خودتان با چک کردن موارد مختلف، به تعمیر آن بپردازید. در اینجا هفت مشکل شایع همراه با محتمل ترین تعمیرات هر یک وجود دارد. اگر به نظر نمی رسد که هیچیک از راه حل های زیر مشکل را برطرف کند، بای دبا یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید و از او بخواهید که با حضور در محل، مشکل درب اتوماتیک شما را حل نماید.  
جک درب اتوماتیک چیست
جک های برقی با به کار گیری انرژی الکتریکی برای باز و بسته کردن درب به کار می روند. امروزه درب هایی که به کمک جک برقی باز و بسته می شوند، جای درب های معمولی را گرفته اند.به غیر از ساختمان های مسکونی، در ادارات و ساختمان های تجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. با استفاده از جک های برقی باز و بسته کردن درب پارکینگ راحت شده است و برای این کار نباید زمان زیادی را صرف کرد. بدون این که نیازی به پایین آمدن از ماشین باشید، با استفاده از جک پارکینگ و با فشردن دکمه ای می توان درب منزل را به راحتی باز و بسته کرد. این نمونه از جک ها هم برای درب هاییک لنگه و هم دو لنگه استفاده می شوند.
همه چیز در مورد درب پارکینگ
امروزه در شهرهای بزرگ و پر جمعیت، درب های پارکینگ از شکل ساده خود درآمده اند و تبدیل به درب های کنترلی و ریلی شده اند.سابقه استفاده از درب پارکینگ به سال های بسیار قبل برمی گردد. با به وجود آمدن چرخ و ارابه، انسان ها به دنبال مکانی برای نگهداری وسایل نقلیه خود بودند.از درب های کوچک تنها انسان ها عبور می کردند و فضای کافی برای عبور و مرور چرخ ها و ارابه ها وجود نداشت. بنابراین اولین بار اینجا بود که انسان تصمیم گرفت درب ورود و خروج خود را از درب ورود و خروج وسایل نقلیه اش جدا سازد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .