ثـبت نــام / ورود
حــساب کــاربــری

مقالات جک درب پارکینگ

7 مشکلی که معمولا برای درب پارکینگ پیش می آید و راه حل آنها
هنگامی که درب اتوماتیک شما به طور ناگهانی دچار مشکل می شود، درک علت آن معمولاً ساده است و شما می توانید خودتان با چک کردن موارد مختلف، به تعمیر آن بپردازید. در اینجا هفت مشکل شایع همراه با محتمل ترین تعمیرات هر یک وجود دارد. اگر به نظر نمی رسد که هیچیک از راه حل های زیر مشکل را برطرف کند، بای دبا یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید و از او بخواهید که با حضور در محل، مشکل درب اتوماتیک شما را حل نماید.  
جک درب اتوماتیک چیست
جک های برقی با به کار گیری انرژی الکتریکی برای باز و بسته کردن درب به کار می روند. امروزه درب هایی که به کمک جک برقی باز و بسته می شوند، جای درب های معمولی را گرفته اند.به غیر از ساختمان های مسکونی، در ادارات و ساختمان های تجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. با استفاده از جک های برقی باز و بسته کردن درب پارکینگ راحت شده است و برای این کار نباید زمان زیادی را صرف کرد. بدون این که نیازی به پایین آمدن از ماشین باشید، با استفاده از جک پارکینگ و با فشردن دکمه ای می توان درب منزل را به راحتی باز و بسته کرد. این نمونه از جک ها هم برای درب هاییک لنگه و هم دو لنگه استفاده می شوند.
همه چیز در مورد درب پارکینگ
امروزه در شهرهای بزرگ و پر جمعیت، درب های پارکینگ از شکل ساده خود درآمده اند و تبدیل به درب های کنترلی و ریلی شده اند.سابقه استفاده از درب پارکینگ به سال های بسیار قبل برمی گردد. با به وجود آمدن چرخ و ارابه، انسان ها به دنبال مکانی برای نگهداری وسایل نقلیه خود بودند.از درب های کوچک تنها انسان ها عبور می کردند و فضای کافی برای عبور و مرور چرخ ها و ارابه ها وجود نداشت. بنابراین اولین بار اینجا بود که انسان تصمیم گرفت درب ورود و خروج خود را از درب ورود و خروج وسایل نقلیه اش جدا سازد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق مجموعه تهران ایمن می باشد .